Vandens filtrai su “WiFi” valdymu jūsų namams

Ne paslaptis, jog kiekvieniems namams ar pramoniniams objektams reikalingi puikūs vandens filtrai. Tinkamos cheminės sudėties, minkštumo bei kokybės vanduo ne tik pagerins kasdienius darbus, tačiau kartu garantuos ir mažesnes investicijas jūsų vandens sistemos priežiūrai.

 

Šiame straipsnyje apžvelgsime pagrindinius filtrų tipus namų aplinkoje, jų pobūdį bei trumpai aptarsime vieną iš naujausių vandens filtrų technologijų kuris siūlomas šiandieninėje rinkoje – tai nuotolinis namų vandens filtrų sistemos valdymas naudojantis “WiFi”.

Vandens filtrai namams

Vandens skaidrinimo filtrai

Viena iš svarbiausių filtrų atliekamų funkcijų namuose – Vandens skaidrinimas. Šio proceso metu, mechaninio vandens filtro pagalba vanduo yra atskiriamas nuo tam tikro dydžio molio, dumblo, smėlio atplaišų bei vamzdyno atliekų.

Tai puikus būdas ne tik apsaugoti namuose esančią buitinę techniką, tačiau kartu pagerina viso vandentiekio darbą, apsaugodamas jį nuo potencialų nuosėdų.

Geriamojo vandens sistemų filtrai

Aukštos kokybės geriamasis vanduo namuose – kiekvieno namų šeimininko svajonė. Tokio filtro paskirtis yra aiški – tiekti tyriausią vandenį.

Tokio pobūdžio filtras turi būti montuojamas virtuvės kambaryje ir gali būti taikomas, tiek jau prieš tai prafiltruoto vandens tėkmei, tiek žaliam vandeniui  iš gręžinio.

Cheminių medžiagų šalinimas ir vandens minkštinimo filtrai

Kietas, nemalonų kvapą skleidžiantis bei tamsiai rudos spalvos vanduo – per dideliu kiekiu geležies perpildyto vandens požymiai. Jis gali ne tik pažeisti vamzdynus ar buitinę techniką, tačiau kartu ir palikti dėmes rūbuose, kurios gali būti sunkiai panaikinamos.

Tokio pobūdžio filtrai naudojasi oksidacijos reakcija, kuomet geležis yra paverčiama rūdimis ir mechaninio filtro pagalba jos atskiriamos nuo vandens.

Panašiai veikia ir vandens minkštinimo filtrai, šiuo atveju naudojantis chemine reakcija, iš vandens yra išimamas kalcio bei magnio koncentracija.

Išmanieji filtrai – naujovė keičianti mūsų įpročius

Pagalvokite, ar nebūtų puiku, jeigu savo namuose ar esantį vandens filtrą galėtumėte valdyti, taip pat, kaip ir daugelį kitų programėlių savo išmaniąjame telefone, elementarios interneto prieigos pagalba?

Štai viena labiausiai patyrusių vandens filtrų įmonių Lietuvoje “Pribus” vartotojams būtent ir siūlo šią naujovę išbandyti ir įsidiegti tiesiai į savo kasdienybę.

Kokią reikšmę turi ši technologija?

Visi prieš tai paminėti namų vandens filtrų tipai nuo šiol gali būti pasiekti iš jūsų išmaniojo įrenginio, vos kelių mygtukų paspaudimu. Toks lengvas valdymas leidžia paprastesnę prieigą vandens minkštumą bei geriamąjį vandenį reguliuojančių vandentiekio sistemų, stebėti pačio filtro būseną (ar jis neužsikimšęs, ir ar dar neatėjo laikas jį pakeisti) bei lengviau identifikuoti iškilusias su vandeniu susijusias problemas.

Jeigu susidomėjote šia technologija ir jos galimybės apsilankykite – “Pribus” svetainėje, čia rasite ir detalesnės informacijos apie filtrus ir jų rušis, išsirinksite tinkamiausią jums įrenginį, na ir prireikus galėsite kreiptis į įmonės konsultantus jums rūpimais klausimais.

Susiję Įrašai

Naujienos
Daugiau