ESO įmonėms siūlo paslaugą, užtikrinsiančią ypatingai aukštą įtampos kokybę

Gamybos įmonės, kurių procesai yra iš dalies arba visiškai automatizuoti, itin jautrios net ir menkiausiems įtampų svyravimams – jie gali sutrikdyti informacinių sistemų ar gamybos linijų veiklą. Elektros ir dujų skirstymo bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) tokioms įmonėms siūlo specifinį sprendimą, kuris užtikrins ypatingai aukštą įtampos kokybę.

„Pastebime, kad klientams, ypatingai gamybinėms įmonėms, vis aktualesnė tampa įtampos kokybė. Tai požymis, kad 4.0 pramonės revoliucija jau prasidėjo ir Lietuvoje – vis plačiau naudojamos šiuolaikinės technologijos. Kita vertus, gamybiniai procesai tampa sudėtingesni, modernūs prietaisai jautriai reaguoja į tinkle įvykusius gedimus. Įmonės veiklą gali lemti ir vos sekundės dešimtąją dalį trukęs įtampos trūkis, sukeltas žaibo išlydžio“, – sako ESO Paslaugų tarnybos direktorius Ignas Pranskevičius.

Reaguodama į verslo klientų poreikius, ESO verslui siūlo paslaugą, leisiančią nustatyti individualius klientų poreikius ir įgyvendinti juos atliepiančius techninius sprendinius. Paslaugą ESO teikia kartu su partneriais – Lietuvos energetikos institutu, Kauno technologijos universitetu ir UAB „Energetikos projektai“.

Įtampos kokybės užtikrinimo sprendimas verslui apima konsultaciją, stebėseną ir auditą, galimybių studijos parengimą, projektavimo užduoties ir techninio projekto parengimą bei reikalingos įrangos sumontavimą.

Konsultacijos metu pas klientą atvykę specialistai aptaria iššūkius, su kuriais bendrovė susiduria dėl mikrotrūkių ir pateikia ekspertinį vertinimą, kokia technologija ar sprendiniai geriausiai išspręstų kylančias problemas, įvardijamos galimos naudos bei rizikos. Stebėsenos ir audito metu atliekami matavimai bei apdorojami jų rezultatai, nustatomas problemos mastas, pateikiamos išvados ir rekomendacijos.

Galimybių studijoje atliekamas detalesnis problemos ir jos sprendimo galimybių vertinimas nei konsultacijos metu, nagrinėjama keletas technologijų alternatyvų. Tuomet paruošiama užduotis techninio darbo projekto rengėjui bei vykdytojui, kurie bus atrenkami konkurso būdu ir parengiamas techninis projektas – pagal jame numatytus sprendinius bei terminus perkama įranga bei atliekami jos montavimo rangos darbai.

Paslaugos kaina priklauso sprendimo įgyvendinimo sudėtingumo, sutarties sudarymo mokestis siekia 234 eurų. Bendrovės gali naudotis pilna paslauga arba atskiromis jos dalimis, kurios turi nustatytus atskirus įkainius.

„Tikimės, kad teikiama paslauga leis klientams pasirinkti optimalius sprendimus bei padidinti įtampos kokybę, kuri tiesiogiai lems gamybinių procesų veiklą ir verslo konkurencingumą“ – teigia I. Pranskevičius.

 

 

Susiję Įrašai

Energetika
Daugiau