Nugeležinimo filtras naujų namų šeimininkams – Expert OXY 700+

vandens nugeležinimo filtras

Įsigijus naujus namus vandens kokybe ilgam gali padėti pasirūpinti nugeležinimo filtras. Nemalonus skonis ir kvapas yra labai dažnos problemas kurias gali sukelti geležingas, jo komponentų prisisotinęs vanduo.

EcoWater Expert OXY 700+ – tai pilna vandens priežiūros sistema padedanti panaikinti kalkes per didelius kiekius geležies iš vandens.

Expert OXY 700+ privalumai

Mažai triukšmo – moderni sistema yra sukurta be oro kompresoriaus, todėl ji dirbs be triukšmo. Tai ko gero yra aktualiausia šeimoms turinčioms vaikų ir nenorinčioms papildomo triukšmo.

Wi-Fi informavimo sistema – vienas iš privalumų išskiriančių filtrą nuo kitų – tai išmanioji informacinė sistema per WiFi ryšį. Ji leidžia gauti pranešimus SMS žinute ar elektroniniu paštu apie filtro būklę, pasibaigusias druskos atsargas ir t.t. Visą tai galima gauti net nebūnant namuose.

Kompaktiškas dizainas – visos filtro dalys yra sukurtos taip, jog neužimtų daug vietos namuose ir būtų kompaktiškos vartotojui. Dėl šios priežasties lengvai galima jį įsikurti ir nediliame būste.

Saugus ir efektyvus geležies šalinimo procesas

EcoWater Expert OXY 700+ sistema veikia taip, jog vandenyje esantys geležies produktai yra pašalinami saugiai ir taupiai – naudojant oksidacijos metodą, kuris saugo žmogaus sveikatą ir aplinką.

Šio proceso metu nėra naudojami jokie cheminiai preparatai kurie galėtų paveikti vandens sudėtį, jis šalinimas natūraliai.

Oksidacijos metodo veikimą galimą apibūdinti 2 žingsniais:

  • Kietųjų nuosėdų surinkimas – filtras surenka kietąsias vandens daleles ir jas pašalina kanalizacijos sistemoje. Vėliau pereinama prie vandens paveikimo filtro medžiagomis.
  • Darbas su geležies junginiais – vandenyje esančios geležingosios dalelės paveiktos filtro užpildo, taip pat pavirsta į kietąsias nuosėdas ir yra toliau šalinamos.

Vandens nugeležinimo filtras naujam namui

Įsivedus vandens sistemą namuose – bazinė filtravimo sistema yra tiesiog būtina norint turėti skaidrų ir švarų vandenį neturinti blogo kvapo, skonio ir geležingų dalelių.

EcoWater Expert OXY 700+ vandens nugeležinimo sistema – tai geras pasirinkimas tiems kurie nori patikimai ir efektyviai veikiančio filtro kurio būklę būtų galima patikrinti realiui laiku naudojant išmaniąsias technologijas

Ar jums rūpi švarus ir skaidrus vanduo? Užsukite į internetinę parduotuvę, kurioje rasite daugiau informacijos apie šiuos nugeležinimo filtrus.

Plačiau apie vandens filtrus su WiFi →

Susiję Įrašai

Interjeras
Daugiau