Į ką atkreipti dėmesį renkantis šilumos siurblį?

namo-šildymas-pavyzdys

Technologijoms judant į priekį – neretai daugelis susimąsto apie paprastą bei patogų šildymo būdą. Jau prieš gerą dešimtmetį šilumos siurbliai oras-oras ir šilumos siurbliai oras-vanduo tapo kokybiško bei funkcionalaus šildymo būdo sinonimu. Kad vartotojas nepasiklystų siūlomų įrenginių gausoje – žemiau pateikiami keturi kriterijai, kuriais reikėtų vadovautis besirenkant šilumos siurblį savo namams.

Kriterijai renkantis šilumos siurblius namams:

  1. Įrenginio galingumas. Renkantis šilumos siurblį – pagrindinis kriterijus yra jo galingumas. Šis parametras suteikia mums galimybę įvertinti ar įsigytas prietaisas bus pakankamai veiksmingas ir ar jis sugebės efektyviai šildyti patalpų orą.

  2. Įrenginio kaina. Ne visuomet didelė kaina lemia aukštą šilumos siurblio kokybę. Garsus vardas kainuoja didelius pinigus ir šiuos pinigus moka pirkėjas. Kažkas sąmoningai ir kažkas visai netyčia… Jei nenorite permokėti už pavadinimą – ieškodami šilumos siurblio oras-oras ar oras-vanduo lyginkite šių įrenginių technines charakteristikas. Prieš perkant prietaisą pasvarstykite – ar esate pasiruošę permokėti didelę dalį pinigų už prekės ženklo žinomumą rinkoje?

  3. Naujų funkcijų kiekis. Augant gamintojų skaičiui – didėja ir konkurencija. Todėl daugelis gamintojų bando diegti naujas technologijas. Rimti prekiniai ženklai investavo į naujoves, į šilumos siurblių darbą prie itin žemų temperatūrų. Mūsų laikais klientas turi didesnį pasirinkimo variantą. Šiuolaikiniai įrenginiai yra tylesni nei prieš penkis metus. Atsirado ilgos distancijos WiFi valdymas. Įrenginiai tapo gerokai energetiškai ekonomiškesni. Šilumos siurblių oras-oras gamyboje pradėtas naudoti ekologiškas freonas, kuris saugo gamtą ir ozono sluoksnį. Įrenginiai gali ne tik šaldyti arba šildyti. Jie taip pat surenka drėgmę – kas yra ypač aktualu mūsų klimatui. Ir čia išvardinome tik mažąją dalį visų funkcijų. Todėl renkantis įrangą, reikėtų atsižvelgti ir į papildomus parametrus, kurie suteiks tobulą komfortą.

  4. Garantijos terminas. Kiekvienas supranta, kad šilumos siurblys, tai ilgalaikė investicija. Todėl perkant šią įrangą – pravartu pasidomėti ir garantiniu laikotarpiu.

Apibendrinant

Šilumos siurbliai, tai puikus šildymo sprendimas tiems, kas vertina savo laiką ir pinigus. Prieš perkant įrangą siūloma konsultuotis su specialistais, kurie patars, suprojektuos ir sumontuos šilumos siurblį.

Straipsnį parengė: https://www.specdarbai.lt

Susiję Įrašai

Energetika
Daugiau