Pagrindiniai interjero stiliai

Modernus interjero stilius

Norint jaukiai įsikurti savo namuose yra būtina susikurti tinkamą jame atmosferą. O tam, kad namų dizainas būtų vientisas galima apžvelgti į svarbiausius interjero stilius.

Šiame straipsnyje pateikiame 4 pagrindinius interjero stilius kurie prisiderins prie kiekvieno žmogaus poreikių.

Minimalistinis interjero stilius

Minimalistinis stilius

Minimalistiniame interjero stiliuje vyrauja aplinkos ir daiktų harmonija bei grožis panaudojant kuo mažiau daiktų. Dauguma iš aplinkos atspalvių yra itin lengvi, neryškūs, švarūs kurie nereikalaus per daug dėmesio ar energijos būnant juose.

Puikiai tinka tiems žmonėms kurie mėgsta ramybę, jaukumą bei vientisumą savo namuose ar butuose. Natūralu, jog tai gali būti puikus variantas renkantis miegamojo kambario ypatumus, kadangi kambaryje nebus per daug daiktų ar spalvų patraukiančių dėmesį į detales.

Skandinaviškas interjero stilius

Skandinaviškas interjero stilius

Panašiai kaip ir minimalistiniame stiliaus dizaine šis stilius nebus itin iššokantis ir gauna savo populiarumą dėl savo šiaurietiškų šalių paprastumo.

Dažniausiai vyraujanti spalva tokio tipo kambariuose yra balta, tačiau, kas daro šį stilių išskirtį yra pagrindių elementų išryškinimas.

Tokie elementai kaip televizorius, sofa, lempos, lentynos atitinkamai išdėliotos kambario vietose gali sudaryti įdomų kontrastą kuris bus ne tik malonus akiai, tačiau ir suteiks kambariui charakterio, visai kaip piešinyje.

Prancūzų kaimiškas interjero stilius

Prancūzų kaimo stilius

Tradiciniame interjero stiliuje į akį krenta tamsesni, šiltesni dizaino elementai kambaryje: lovos apmušalas, ryškios užuolaidos bei furnitūra. Spintos ir lentynos dažniausiai yra ryškiai ornamentuotos ir geba suteikti kontrastą tarp baldų ir sienų ar grindų.

Akivaizdu jog mediniai baldai ir apskritai medienos čia tampa itin svarbus atmosferos elementas. Jais galima ir laisvai manipuliuoti: sienos bei grindys paliekami lengvi ir šviesūs, o tuo tarpu daugiau dėmesio skiriama ryškiems baldams. Arba atvirkščiai kontrastingas tonas gali būti sumažintas išryškinant lubas bei grindis.

Bohemiškas interjero stilius

Bohemiškas interjero stilius

Tai jūsų lengvabūdiškumo ir laisvo gyvenimo stiliaus atspindys. Natūralu, jog tai atsispindės ir kambario stiliaus dizaine. Čia galiojančios taisyklės nėra tokios griežtos, nes juose atsispindi įvairių stilių mišinys.


Bohemiško stiliaus kambariuose dažniausiai matomi prieš tai minėti charakteringi klasikos elementai, modernaus stiliaus daiktai perdažyti įvairiais ryškiais dažais ar paties jūsų sukurti meno kūriniai.

Gali vyrauti ir didelis kilimų skaičius pasižymintis įvairiomis spalvomis, savita piešinių kolekcija ar augalai. Tačiau, visame šitame chaose egzistuoja struktūra: ar tai būtų vazonų sekcija, ar tie patys kilimai, visame šiame spalvų maišale yra akivaizdžios tam tikrų elementų  struktūrizavimas.

Apibendrinant

Nors interjero stilių yra begalė, manome jog šie pavyzdžiai geriausiai iliustruoja galimybių įvairovę. Jauki namų aplinka galų gale, vistiek priklausys nuo jūsų ir taip kaip jūs save išreikšite.

Susiję Įrašai

Statybos
Daugiau