Odiniai baldai jūsų namuose

odiniai baldai interjere

Odiniai baldai dažniausiai interjerui suteikia prabangos jausmą. Tokie baldai gali būti įvairių stilių: nuo klasikos iki modernaus. Pasirinkimas odinių baldų yra toks pats didelis, kaip ir baldų pagamintų iš tekstilės. Jeigu ieškote naujų baldų ir svarstote apie odinius, skaitykite šį straipsnį ir sužinokite kelis įdomius dalykus apie odinius baldus.

Tokie baldai, ypač jei yra pagaminti iš natūralios odos, dažniausiai būna daug brangesni negu kitokie. Nereikėtų pamiršti, kad odiniai baldai yra daug ilgaamžiškesni negu paprasti medžiaginiai. Jeigu nauja odinė sofa jums yra per brangus, galbūt puikus variantas galėtų būti naudotų odinių baldų parduotuvė, kurioje galima rasti labai daug, geros kokybės baldų.

Šiame straipsnyje mes pateiksime 4 pagrindines priežastis dėl ko vertėtų pasirinkti odinius baldus savo namams, vietoje kitų baldų variantų.

1. Su laiku oda, atrodo vis natūraliau

Kadangi natūrali oda yra natūralus produktas, tai ir senėjimas yra natūralus. Jeigu tinkamai prižiūrėsite odinius baldu, juos drėkinsite ir saugosite nuo pašalinių, temperatūros veiksnių, odinį baldą, turėsite tikrai labai ilgai.

Iš tiesų tai yra visiškai tiesa – odiniai baldai su laiku įgauna vis didesnę vertę, kadangi oda įgaus vintažinę išvaizdą, ar tai galima pasakyti apie daug dalykų gyvenime? Ko gero, kad ne,

2. Galima rasti išties nebrangių

Ko gero kiekvienas turime suvokimą , jog odiniai baldai yra brangesnis nei tie kurie bus pagaminti iš kitų medžiagų. Tai yra tik dalinė tiesa. Taip, odinis baldas bus kažkiek brangesnis, tačiau kainų skirtumai tikrai nėra tokie dideli kaip atrodo daugeliui.

Jei žiūrėti kokios didelės parduotuvės kaip, pavyzdžiui, IKEA katalogą, tikrai surasite skoningai ir prabangiai atrodančius baldus už palyginus tikrai nedidelę kainą. Odiniai baldai galbūt iš išvaizdos atrodys prabangiau, tačiau savo kaina mažai skirsis nuo kitų.

Ir žinoma, su laiku oda įgaus tik puikesnę išvaizdą, kaip jau minėjome.

3. Oda yra kur kas tvirtesnė medžiaga nei kitos

Kad ir kaip prižiūrėsime savo baldus, vistiek būna nemalonių atsitikimų. Ar tai užkandžiaujame ar tai mėgaujamės savo mėgstamais gėrimais savo odiniame fotelyje ar sofoje, na ir būna ištepame savo baldus.

Jeigu turėtumėte kitos medžiagos baldą ko gero pultumėte ieškoti kempinės ir valiklio ir bandytumėte staigiai išvalyti atsiradusias dėmes, jūs išnaudotumėte daug laiko ir energijos, o nuotaika garantuotai sugestų.

Tuo tarpu jei turėtumėte odinius baldus, žinotumėte, jog pagrindo panikuoti nėra. Užteks tik paprasto popierinio rankšluoščio ir dar vieno nuvalymo šlapiu rankšluoščiu. Viskas. Sofa vėl kaip nauja.

4. Odinius baldus prižiūrėti nėra taip sunku kaip gali pasirodyti

Atvirkščiai, galima būtų daryti argumentą, jog odinių baldų priežiūra yra kur kas lengvesnės nei tų pagamintų iš kitų medžiagų. Žinoma, tai nereiškia, jog odos galėsite paliksite visiškai neprižiūrėtos.

Yra tokie dalykai kaip odos drėkinimas laikas nuo laiko, paviršių valymas ir jeigu susidarė baldų pažeidimų, jų taisymas pas profesionalus. Taigi, odinius baldus reikia prižiūrėti visai kaip ir bet kurios kitos rūšies baldą.

Na, o jeigu nenorite to daryti pats, visuomet galite kreiptis į profesionalų komandą atliekančią odinių baldą valymą kurie ne tik išvalys ir sudrėkins odą, tačiau atliks ir tam tikrus reikalingus taisymus.

Nesvarbu ar prižiūrėsite savo baldus pats ar paliksite tai profesionalams, tai reikėtų atlikti kas 6-12 mėnesių.

Pabaigai

Aptarėme 4 priežastis dėl ko verta rinktis odinius baldus vietoje pagamintų iš kitų medžiagų. Iš tiesų odiniai baldai atrodo kur kas prabangiau ir jaukiau, tačiau savo kaina skiriasi nuo kitos rūšies baldų palyginus nedaug.

Ir nors jiems reikalinga profilaktinė priežiūra kas maždaug pusę metų, ji yra vistiek paprastesnė nei kitų baldų variantuose.

Susiję Įrašai

Interjeras
Daugiau