Namo statybos po vestuvių. Ką svarbu žinoti?

sodybos nuoma vestuvėms

Atšventus vestuves, svarbu pagalvoti ir apie ateitį kartu bei bendrą stogą virš galvos. Švenčiant tokią šventę pilnai užtenka pasinaudoti sodybos nuomos vestuvėms paslaugomis, bet vėliau reikia pradėti planuoti nuosavo namo statybas. Reikia įvertinti, ar turite pakankamai lėšų namui statyti. Tai apima ne tik statybos išlaidas, bet ir visus kitus išlaidas, pavyzdžiui, žemės nuomą ar pirkimą, mokesčius, įrangos ir baldų pirkimą ir kitus reikmenis.

Rekomenduojame sudaryti finansinę prognozę ir įvertinti, ar namas atsipirks per atitinkamą laikotarpį. Statant namą po vestuvių yra keletas svarbių dalykų, kuriuos reikėtų žinoti, kuriuos mes ir pateiksime šiame straipsnyje.

Finansai

Pirmiausia reikėtų įvertinti, ar turite pakankamai lėšų namui statyti. Tai apima ne tik statybos išlaidas, bet ir visus kitus išlaidas, pavyzdžiui, žemės nuomą ar pirkimą, mokesčius, įrangos ir baldų pirkimą ir kitus reikmenis.

Statybos projektas

Reikėtų sukurti statybos projektą arba pasirinkti jau sukurtą projektą, kuris atitiktų jūsų poreikius ir galėtų patenkinti jūsų tikslinę auditoriją. Projekte turėtų būti aprašyti visi namo elementai, pavyzdžiui, planai, spalvos, medžiagos ir kiti elementai.

Statybos kompanija

Reikėtų pasirinkti statybos kompaniją, kuri galėtų įgyvendinti jūsų statybos projektą. Tai gali būti padaryta palygindami skirtingų kompanijų pasiūlymus ir pasitelkiant rekomendacijas iš draugų ar šeimos narių.

Statybos laikas

Reikėtų suderinti statybos laiką su savo darbo ir asmeniniu grafiku, kad galėtumėte stebėti statybos eigą ir prireikus priimti sprendimus.

Teisiniai aspektai

Reikėtų susipažinti su teisinėmis reikalavimais ir gauti visus būtinus leidimus, pavyzdžiui, statybos leidimą, mokesčių mokėjimo pažymėjimą ir kitus dokumentus.

Sutikite, kad ne visada galite sutikti vienas su kitu

Nėra dviejų žmonių, kurie statydami naują namą kada nors priimtų lygiai tokius pačius sprendimus. Vien supratimas, kad ne visada abu norėsite to paties, yra didelis žingsnis sveika linkme.

Nėra taip, kad vienas iš jūsų yra „teisus“, o kitas „neteisus“.

Kiekvienas turite skirtingus požiūrius ir skonį. Dėl jūsų skirtumų santuoka tampa smagi ir įdomi! Jei mokate gerai bendrauti ir abu esate pasirengę leistis į kompromisus, kad būtumėte naudingi kitam, nesutarimai neturi sukelti nelaimių.

Iš anksto nuspręskite, kad jūsų santykiai yra svarbesni nei namai

Kartais namo statybos procese taip lengva susikoncentruoti ties namu ir priimtinais sprendimais, kad netyčia namams gali būti suteiktas didesnis prioritetas nei santykiams. Taigi mes turime sąmoningai laikyti savo santuoką ir šeimą pirmenybę prieš namų reikalus.

Iš anksto nuspręskite, ką galite padaryti, kad padėtumėte vienas kitam numalšinti stresą ir sumažinti bet kokią įtampą. Atminkite, kad namai yra skirti jums ir jūsų šeimai tarnauti ir palaiminti, o ne atvirkščiai. Nesitikėkite, kad naujas namas išspręs santuokos problemas. Santuokos problemos sprendžiamos bendravimu, abipuse meile ir abipuse pagarba, o ne materialiais dalykais.

Sutikite negrasinti skyrybomis dėl namų problemų. Kai namas bus baigtas, norite, kad jūsų santuoka būtų tvirta, kad galėtumėte kartu džiaugtis gražiais naujais namais.

Sąmoningai rinkitės gerai elgtis vienas su kitu

Taip, galite būti nusivylę kažkuo dėl namų arba dėl sprendimo, kurį reikia priimti. Galite būti pavargęs ir nusiminęs. Bet jūs galite nuspręsti, kad vienas kito nepasitenkintumėte. Jūs esate toje pačioje komandoje! Jei įskaudinsite savo sutuoktinį, galiausiai pakenksite tik sau (ir savo vaikams).

Atsiminkite:

  • Dažnai šypsokitės vienas kitam – vien todėl.
  • Naudokite draugišką, malonų balso toną.
  • Būkite mandagūs vienas kitam bent tiek pat, kiek elgtumėtės su savo viršininku, klientu darbe ar geru draugu.
  • Būkite vienas su kitu „geriausiu savimi“, o ne blogiausiu.
  • Išmintingai rinkitės žodžius. Nesakykite įžeidžiančių dalykų, dėl kurių gailėsitės.
  • Pasirinkite sutelkti dėmesį į vienas kito geras savybes ir stipriąsias puses.
  • Venkite kaltinti ar gėdinti vienas kitą.
  • Gerai kalbėkite vieni apie kitus su rangovu, statybininku, vaikais, draugais, šeimos nariais ir kitais.
  • Kartais eikite į pasimatymus be namų, kur keletą valandų nekalbate apie namus.
  • Tai ne tik sustiprins jūsų santuoką, bet ir bus puikus pavyzdys jūsų vaikams, kaip elgtis su stresu ir konfliktais.

Informacija parengta vadovaujantis santuoka.lt medžiaga.

Susiję Įrašai

Statybos
Daugiau